Dziś mamy:  03 / 05 / 2024 "Szkoła uczy, życie daje nauczki" - Andrzej Majewski

Wakacje 2020

autor: J.Dudzic,data: 25-06-2020
Wakacje 2020

Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.

Zamierzenia EDB.

autor: J.Dudzic,data: 03-02-2020
Zamierzenia EDB.

W miesiącu październiku 2019 został przeprowadzony trening z ewakuacji szkoły. Trening wypadł b.dobrze.

W miesiącu maju 2020 planowane są Mistrzostwa Szkoły w Ratownictwie i Pierwszej Pomocy.

Mam cichą nadzieje, ze podobnie jak w poprzednich latach zamierzenie wypadnie wspaniale.

Jerzy Dudzic -nauczyciel EDB

EDB w roku szkolnym 2019/2020

autor: J.Dudzic,data: 04-09-2019
EDB w roku szkolnym 2019/2020 W maju 2019 odbędą się  MISTRZOSTWA SZKOŁY W RATOWNICTWIE I POMOCY PRZED MEDYCZNEJ.  Mistrzostwa obejmą swoim zasięgiem wszystkie pierwsze klasy.

autor: J.Dudzic,data: 13-06-2019
SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW SZKOŁY W RATOWNICTWIE I PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW SZKOŁY W RATOWNICTWIE I PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Rywalizacja między klasami pierwszymi została zakończona .
Uwzględniając część teoretyczną jak i praktyczną Mistrzostw
I miejsce zajęła klasa   1E
II miejsce zajęła klasa  1D
III miejsce zajęła klasa 1C

Pozostałe klasy pierwsze z racji wykonywania innych obowiązków szkolnych nie brały udziału w cyklu Mistrzostw.  Nad poprawną realizacją zamierzenia czuwali przedstawiciele komisji:

Przewodniczący : Mateusz Czyżewski z klasy 1B
Członkowie :
Igor Toporowski  z klasy 1E
Michał  Kierat   z klasy 1C
Ania Gregorowska z klasy 1D

Bardzo dziękuję wszystkim biorącym udział w rywalizacji szkolnej. Przyznam się ,że miłym dla mnie było to,że biorący udział w zamierzeniu robili to z dużym zapałem , dzielili się swoimi opiniami,doświadczeniem, wiedzą jak i  znajomością regulaminu Mistrzostw. Ślicznie dziękuję wychowawcom klas za ich zaangażowanie w problematykę Mistrzostw.
Gratuluję zwycięzcom ,chwała zwyciężonym.

nauczyciel EDB

MISTRZOSTWA SZKOŁY W RATOWNICTWIE I POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

autor: J.Dudzic,data: 06-06-2018
MISTRZOSTWA SZKOŁY W RATOWNICTWIE I POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ
W dniu 30 maja 2018 zakończono MISTRZOSTWA SZKOŁY W RATOWNICTWIE I POMOCY PRZED MEDYCZNEJ.  Mistrzostwa objęły swoim zasięgiem wszystkie pierwsze klasy i realizowane były w dwóch turach. Pierwsza- teoretyczna , została przeprowadzona w miesiącu maju podczas godzin lekcyjnych. W wyniku przeprowadzonych eliminacji , klasa 1D zdobyła 9 punktów, klasy 1C i 1F zdobyły po 4 punkty, klasa 1E zdobyła 3 punkty, klasa 1 B  zdobyła 2 punkty , klasa 1A 1 punkt.  Druga tura- praktyczna to zasadnicza część Mistrzostw . Do drugiej tury zakwalifikowały się klasy 1 C.D.E.F. GRATULUJĘ TYM CO ZWYCIĘŻYLI !  CHWAŁA ZWYCIĘŻONYM !
Nauczyciel EDB
Jerzy Dudzic

Mistrzostwa Szkoły w ratownictwie i pierwszej pomocy przed medycznej w roku szkolnym 2017/2018.

autor: R. Konieczny,data: 26-10-2017

Zapraszam do udziału w  Mistrzostwach Szkoły w ratownictwie i pierwszej pomocy przed medycznej. Misrzostwa odbędą się w maju w 2018r.

Jerzy Dudzic

Mistrzostwa Szkoły w ratownictwie i pierwszej pomocy przed medycznej.

autor: J.Dudzic,data: 30-05-2017
Mistrzostwa Szkoły w ratownictwie i pierwszej pomocy przed medycznej.

29 maja przeprowadzono ostatni etap Mistrzostw Szkoły w ratownictwie i pierwszej pomocy przed medycznej. Cały cykl Mistrzostw był realizowany w dwóch turach. Pierwsza- teoretyczna ,  eliminacje były realizowane , podczas godzin lekcyjnych. Druga tura - praktyczna; to zasadnicza część Mistrzostw.

Szkolenie z ratownictwa i pierwszej pomocy.

autor: R. Konieczny,data: 03-02-2017
Szkolenie z ratownictwa i pierwszej pomocy.

W semestrze drugim  klas pierwsze rozpoczęły szkolenie z ratownictwa i pierwszej pomocy. Nasze zajęcia rozpoczynamy od zbiórki i raportu złożonego przez dyżurnego ucznia. Na lekcji mamy m/n do dyspozycji  plansze poglądowe z ratownictwa i pierwszej pomocy.

Jerzy Dudzic

Sprawdzdanie z Mistrzostw Szkoły w ratownictwie i pierwszej pomocy przed medycznej

autor: J.Dudzic,data: 06-06-2016
Bardzo dziękuję za udział w Mistrzostwach , gratuluję zwycięzcom chwała zwyciężonym.

autor: J.Dudzic,data: 21-04-2016

Życzę sukcesów

R E G U L A M I N SZKOLNYCH MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY

autor: J.Dudzic,data: 20-04-2016

R E G U L A M I N

SZKOLNYCH MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY

Konkurs ratownictwa i pierwszej pomocy

autor: J.Dudzic,data: 23-03-2016
Na bazie Przysposobienia Obronnego powstało szkolenie z EDB . W przedmiocie EDB uwzględnia się działy

Migawki z biegu patrolowego.

autor: J. Dudzic,data: 28-06-2012
I miejsce klasa 2F
II miejsce klasa 2D
III miejsce klasa 2B

Źyczenia

autor: J. Dudzic,data: 01-12-2011
Spełnienia wyśnionych marzeń związanych z wizytą MIKOŁAJA

źyczy najlepszy w szkole nauczyciel PO

BIEG PATROLOWY - informacja dotycząca klas 2

autor: J. Dudzic,data: 01-12-2011
Informuję, źe w miesiącu maju 2012 zostanie przeprowadzony konkurs pod nazwą "Bieg patrolowy".
Powyźsze zamierzenie dotyczy tylko klas drugich. Dokładnych informacji na temat realizacji powyźszego zamierzenia udzieli nauczyciel PO w miesiącu kwietniu.

Pomyślności

autor: J. Dudzic,data: 04-12-2010
Walczmy o najpiękniejsze oceny.

REGULAMIN BIEGU PATROLOWEGO

autor: Jerzy Dudzic,data: 16-04-2009